امتحان کمبریج

بعد از یه غیبت طولانی بالاخره امروز وقت کردم که بیام و وبلاگ رو آپ کنم. خبر اول این که ما سرانجام یه معلم فرانسه خیلی خوب و دلسوز پیدا کردیم. این از فرانسه. خبر دوم این که تصمیم دارم برای امتحان کمبریج ثبت نام کنم تا هم یه محکی باشه و هم برای آیلتس بیشتر آماده بشم. راستش زیاد از امتحان اف سی ای کمبریج اطلاع ندارم امیدوارم که راحت باشه. اگر از شما دوستان عزیز کسی اطلاعی داره یا در این آزمون شرکت کرده ممنون می شم تجربیاتشو در اختیار منم بذاره.

سال نو میلادی هم با همه این گرفتاری ها از راه رسید و ما ازش هیچی نفهمیدیم. امسال انگار کریسمس هم مثل هر سال نبود. مردم زیاد دل و دماغ نداشتن. اشالله که عید نوروز با یه عالمه خبر خوب برای همه و پر از شادی از راه برسه.

/ 6 نظر / 54 بازدید
کوچه ای بی انتها

سلام من 3سال پیش FCE امتحان دادم در بريتيش كانسيل. الان نميدونم، فكركنم كانون زبان برگذار ميكنه. نمونه سوالاتش در اينترنت هست. 3-4 سري بزني راه ميافتي. من كتاب masterclass روخوندم. راستش منم تونوبت مصاحبه كبك هستم. 2ساله فرانسه دارم ميخونم. اميدوارم هممون موفق باشيم.

منا

سلام ما هم داریم برای کبک اقدام میکنیم......میشه شماره معلمتونو داشته باشم؟؟؟؟ موفق با شید

jaber

سلام من دارم از مبتدي براي فرانسه شروه ميكنم ، فكر مي كني كلاسهاي قطب راوندي براي موفق شدن توي مصاحبه بمدت 5-6 ماه كفايت ميكنه؟

داود

سلام خیلی وقته خبری ازتون نیست؟