یه غیبت طولانی

یه سلام گرم و صمیمی بعد از یه غیبت نسبتا طولانی. تو این مدت اینقدر درگیر بودم که تقریبا وقت هیچ کاری نداشتم. امروز مصاحبه زبان داشتم که خیلی خوب بود فردا هم امتحان کتبی دارم. امیدوارم اونم به خیر و خوشی بگذره که دیگه از زبان خوندن خسته شدم. حالا باید بچسبیم به فرانسه که کلی فراموشم شده. البته هنوز لم خوندن فرانسه رو پیدا نکردم برای همین از خوندنش کمی اذیت می شم. خوشحال میشم از تجربه هاتون بگید که منم استفاده کنم.

منتظر نظرات و تجربه های دوستای خوبم هستم.

در ضمن ما بالاخره فایل نامبرمون اومد. حالا انتظار برای نوبت مصاحبه که خیلی بدتر از مرحله قبله. اشالله همه کسانی که اقدام کردن تو این راه موفق باشن وبه بقیه از طریق تجربه هاشون کمک کنن.

/ 2 نظر / 40 بازدید
مسافرکبک

سلام پیشاپیش عید نوروز رو به شما و خانواده محترمتون تبریک میگم.امیدوارم سال خوب و پر از خبرهای خوب پیش رو داشته باشید .

محبوبه

سلام بهار عزیز من تا اونجای که می دونم و وکیلمون میگه "کسانی که تو پروندشون یه چیز مشکوک ببینن ازشون مصاحبه میکنن. نه همه. البته ما برای کبک اقدام نکردیم. یعنی فرانسه خوندن کار شاغیه. ولی ما هم از مصاحبه می ترسیدیم که وکیلمون خیالمونو راحت کرد. مثلا چون شک کرده بودن به رابطه داییم با پسرش " داییمو خواستن برای مصاحبه. و فقط در همین مورد ازش چند تا سوال کرده بودن. به هر حال امیدوارم که کارتون زودتر درست شه. فقط از چیزی نترس. ما داریم این کارو می کنیم دیگه دلشوره برای چی عزیزم. محکم باش